Sık Sorulan Sorular

Neden Üye Olmalıyım?

Sitemize üye olduğunuzda sistem sizin adınıza bir ID numarası tanımlar. Bu numara ile yaptığınız alışverişler kaydedilir ve daha önce vermiş olduğunuz siparişleri detaylı olarak görebilirsiniz. Ayrıca kampanya ve çekilişkere dahil olabilir hediyeler kazanabilirsiniz. Bilgileriniz sistemimizde saklanacak ve kesinlikle 3. kişiler tarafından bilinmeyecektir.

Üye Olmadan Da Sipariş Verebilir miyim?

Evet. Üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Fakat üyelik gerektiren Doyuran Para ve bunun gibi bir çok özellikten ve avantajlardan faydalanamazsınız. Bunun için üye olmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Siparişim Nekadar Süre İçerisinde Gelir?

Siparişlerinizin teslimat süreleri restoranların yoğunluğuna,hava şartlarına ve size uzaklığına bağlı olarak 5 - 45 dk arasında değişebilir. Siparişlerinizin geç gelmesi, gelmemesi veya nezaketsiz davranışlar doyurunbeni.com ile alakalı değil, tamamen restoran ile alakalıdır.

Siparişimin Hangi Aşamada Olduğunu Nasıl Bilebilirim?

Siparişinizi gönderdikten sonra karşınıza çıkan sayfayı kapatmayınız. Sipariş durumunuz ilk gönderdiğinizde "beklemede" olarak görülecektir. Daha sonra restoran siparişinizi "Mutfakta","Yolda",Teslim Edildi","İptal Edildi" diye güncelleyecektir.

Aynı Anda Birden Fazla Restorandan Sipariş Verebilirmiyim?

Hayır. Aynı anda birden fazla restoranın ürününü sepete atamazsınız. A restoranından çıkıp B restoranına girdiğinizde sepetiniz boşaltılacaktır. 


Mobil Uygulama
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
Canlı Destek