Doyuran Para Nedir?

Doyuranpara, Vereceğiniz Her Siparişte Kazanacağınız Sanal Paraların Hesabınıza Eklenmesidir. Hesabınıza Eklenen Doyuran Paralar 5 TL ve Katlarına Ulaştığında Her 30 TL'lik Siparişlerde 5 TL  Olarak Kullanılacaktır.
 
Örnek: Verdiğiniz Siparişlerden Kazandığınız Doyuran Paraların Toplam Tutarı 8 TL Olsun Bu Durumda Sipariş Verip Doyuranpara Kullanmak İstiyorsanız En Az 30 TL'lik Bir Sipariş Verip 5 TL Doyuranpara Kullanabilirsiniz.
Önemli Not: 30 TL'nin Altında Verilen Siparişlerde Doyuranparanız 5 TL ve Üzeri Olsa Bile Sistem Doyuranpara Kullanmanıza İzin Vermez.

Sık Sorulanlar

Doyuran Paramı Nakit Olarak Geri Alabilir Miyim?
Malesef Hayır. Doyuranparalarınızı Sadece Sitemiz Üzerinden Verdiğiniz Siparişlerde İndirim Olarak Kullanabilirsiniz.

Doyuranpara Hesabıma Siparişimi Verdiğim Anda Mı Eklenir?
Siparişinizin Restoran Tarafından Teslim Edildi Olarak İşaretlemesinin Ardından Doyuranparanız Otomatik Olarak Hesabınıza Eklenecektir.

Doyuranpara Kullandığım Siparişlerde Doyuranpara Kazanabilir Miyim?

Malesef Doyuranpara Kullandığınız Siparişlerde Doyuranpara Kazanamazsınız.

Nasıl Daha Fazla Doyuranpara Kazanabilirim?

Referans Üyelik

Doyurunbeni.com' a Giriş Yapıp Üye Olduktan Sonra Arkadaşlarını Sisteme Dahil Eden Her Üye Referans Üyelik Sistemiyle Arkadaşlarının Verdiği Her Siparişte Ekstra DOYURANPARA Kazanacaktır.
 
Önemli Not: Üyelik İşlemlerinde Yeni Kayıt Yapacak Üye REFERANS ÜYELİK Yazan Kutucuğa Sisteme Hangi Üye Tarafından Referans Edildiyse (Hangi Üye Tarafından Sisteme Davet Edildiyse) O Üyenin Sistemde Kayıtlı Bulunan CEP TELEFONU Numarasını Yazacaktır. Üye Verdiği Her Siparişten Doyuranpara Kazanabildiği Gibi Kendine Bağlı Referans Üyelerinde Verdikleri Tüm Siparişlerden Doyuranpara Kazanabilecektir.
 
Örnek: Doyurunbeni.com' a Üye Olan  SERKAN Bey' in  Sisteme Kazandıracağı Yeni Arkadaşları (Üyeler) Üyelik İşlemlerinde SERKAN Bey'in Sistemde Kayıtlı Bulunan Cep Telefonu Numarasını Referans Üyelik Yazan Kutucuğa Girdiğinde Sistem Bu Üyeleri SERKAN Bey'in REFERANS ÜYELERİ Yani Alt Üyeleri Olarak Tanımlayacak ve Bu alt Üyelerin Verdikleri Tüm Siparişlerden SERKAN  BEY  Doyuranpara Kazanacaktır.
 
REFERANS ÜYELİK' le  Arkadaşlarınızı Sisteme Dahil Edip Alt Üyelikler Oluşturun ARKADAŞLARINIZIN Verdiği Her Siparişle  Birlikte  Daha Fazla DOYURANPARA Kazanın.
 
Cebinizi Dolduran,Karnınızı Doyuran Tek Online Yemek Sipariş Sitesi    www.doyurunbeni.com

 


Mobil Uygulama
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
Canlı Destek