Online Ödeme
Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği nedir?

Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği Doyurunbeni'nin kullanıcılara sunduğu bir ödeme opsiyonudur. Kredi kartınızla internet ortamında siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz, hiçbir şekilde kredi kartınıza fiziksel olarak ihtiyaç duymazsınız ve bu sayede kapıda ödeme yapmazsınız.

Online Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapabilirim ?

Sipariş onay ekranında ödeme seçeneklerinden "Online Kredi Kartı" seçeneğini seçtikten sonra çıkan ekrana kredi kartınızın numarasını, “CVC2” numarasını, kredi kartınızın son kullanma tarihini girip "Sipariş Ver" demeniz yeterlidir.

Ödemesini Online Kredi Kartı ile gerçekleştirdiğim siparişi iptal ettim, ücret iade prosedürü nedir?

Siparişinizin tutarı 10 dk ile 60 dk arasında kartınıza iade edilmektedir .Fakat iadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Sisteminize verdiğim kredi kartı numaram başkaları tarafından görüntülenebilir mi ?

Tarayıcınızın (browser) alt kısmında görmekte olduğunuz anahtar ikonu, o sayfada tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilginin işlem sırasında üçüncü şahıslar tarafından görünemeyeceğini belirtmektedir. 128 bit SSL şifreleme tekniğiyle şifrelenen bilgilerinizin onayı, Kuveyt Türk Sanal POS sistemleri üzerinden ilgili banka ile irtibat kurularak alınır. Bilgiler hiçbir şekilde restorana, Doyurunbeni yetkililerine veya üçüncü şahıslara ulaşmaz. Ayrıca bilgileriniz kayıt altına alınmaz.

3D Ödeme Nedir? Ne İşe Yarar?

3D ödeme sipariş esnasında bankanız tarafından telefonuza sms ile gönderilen doğrulama kodudur. Bankanızda kayıtlı olan telefon numarası ile kullanmakta olduğunuz telefon numarası aynı olmalıdır.

 


Mobil Uygulama
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
Canlı Destek