Doyuran Para Nedir?

Doyuran Para, vereceğiniz her siparişte kazanacağınız sanal paraların hesabınıza eklenmesidir. Hesabınıza eklenen doyuran paralar 5 TL ve katlarına ulaştığında her 15 TL'lik siparişlerde 5 TL  olarak kullanılacaktır.
 
Örnek: Verdiğiniz siparişlerden kazandığınız doyuran paraların toplam tutarı 8 TL olsun bu durumda sipariş verip doyuran para kullanmak istiyorsanız en az 15 TL'lik bir sipariş verip 5 TL doyuran para kullanabilirsiniz.
Önemli Not: 15 TL'nin altında verilen siparişlerde doyuran paranız 5 TL ve üzeri olsa bile sistem doyuran para kullanmanıza izin vermez.

Sık Sorulanlar

Doyuran Paramı nakit olarak geri alabilir miyim?
Malesef hayır. Doyuran Paralarınızı sadece sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Doyuranpara hesabıma siparişimi verdiğim anda mı eklenir?
Siparişinizin restoran tarafından teslim edildi olarak işaretlemesinin ardından doyuran paranız otomatik olarak hesabınıza eklenecektir.

Nasıl Daha Fazla Doyuranpara Kazanabilirim?

Referans Üyelik

Doyurunbeni.com' a giriş yapıp üye olduktan sonra Arkadaşlarını sisteme dahil eden her üye referans üyelik sistemiyle Arkadaşlarının verdiği her siparişte ekstra DOYURAN PARA kazanacaktır.
 
Önemli Not: Üyelik işlemlerinde yeni kayıt yapacak üye REFERANS ÜYELİK yazan kutucuğa sisteme hangi üye tarafından referans edildiyse(hangi üye tarafından sisteme davet edildiyse)  O üyenin sistemde kayıtlı bulunan CEP TELEFONU numarasını yazacaktır. Üye verdiği her siparişten doyuran para kazanabildiği gibi kendine bağlı referans üyelerinde verdikleri tüm siparişlerden doyuran para kazanabilecektir.
 
Örnek: Doyurunbeni.com' a üye olan  SERKAN Bey' in   sisteme kazandıracağı yeni arkadaşları (üyeler) üyelik işlemlerinde SERKAN Bey'in sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numarasını referans üyelik  yazan kutucuğa girdiğinde sistem bu üyeleri SERKAN Bey'in REFERAN ÜYELERİ yani alt üyeleri olarak tanımlayacak ve bu alt üyelerin verdikleri tüm siparişlerden SERKAN  BEY  doyuran para kazanacaktır.
 
REFERANS ÜYELİK' le  arkadaşlarınızı sisteme dahil edip alt üyelikler oluşturun ARKADAŞLARINIZIN verdiği her siparişle  birlikte  daha fazla DOYURAN PARA kazanın.
 
Cebinizi dolduran,karnınızı doyuran tek online yemek sipariş sitesi    www.doyurunbeni.com