Canlı Destek
MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 0 (561) 610 05 09
Üyelik İşlemleri - Isparta
Telefon veya E-mail Adresiniz
Şifreniz
Facebook İle Bağlan
Üye Ol Şifremi Unuttum Aktivasyon
Yeni Eklenen Restoranlar
Referans Üyelik Nedir? - Doyurun Beni | Yemek Siparişi | Online Yemek Siparişi

Referans Üyelik Nedir?

Doyurunbeni.com' a giriş yapıp üye olduktan sonra Arkadaşlarını sisteme dahil eden her üye referans üyelik sistemiyle Arkadaşlarının verdiği her siparişte ekstra DOYURAN PARA kazanacaktır.
 
Önemli Not: Üyelik işlemlerinde yeni kayıt yapacak üye REFERANS ÜYELİK yazan kutucuğa sisteme hangi üye tarafından referans edildiyse(hangi üye tarafından sisteme davet edildiyse)  O üyenin sistemde kayıtlı bulunan CEP TELEFONU numarasını yazacaktır. Üye verdiği her siparişten doyuran para kazanabildiği gibi kendine bağlı referans üyelerinde verdikleri tüm siparişlerden doyuran para kazanabilecektir.
 
Örnek: Doyurunbeni.com' a üye olan  SERKAN Bey' in   sisteme kazandıracağı yeni arkadaşları (üyeler) üyelik işlemlerinde SERKAN Bey'in sistemde kayıtlı bulunan cep telefonu numarasını referans üyelik  yazan kutucuğa girdiğinde sistem bu üyeleri SERKAN Bey'in REFERAN ÜYELERİ yani alt üyeleri olarak tanımlayacak ve bu alt üyelerin verdikleri tüm siparişlerden SERKAN  BEY  doyuran para kazanacaktır.
 
REFERANS ÜYELİK' le  arkadaşlarınızı sisteme dahil edip alt üyelikler oluşturun ARKADAŞLARINIZIN verdiği her siparişle  birlikte  daha fazla DOYURAN PARA kazanın.
 
Cebinizi dolduran,karnınızı doyuran tek online yemek sipariş sitesi    www.doyurunbeni.com
 
Siparişleriniz ile ilgili oluşabilecek sorunlar restoran ile müşteri arasındadır.
Oluşabilecek sorunlardan kesinlikle firmamız sorumlu tutulamaz.
2014 - 2020 doyurunbeni.com. Tüm hakları saklıdır.