Canlı Destek
MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 0 (561) 610 05 09
Üyelik İşlemleri - Bursa
Telefon veya E-mail Adresiniz
Şifreniz
Facebook İle Bağlan
Üye Ol Şifremi Unuttum Aktivasyon
Yeni Eklenen Restoranlar
Online Ödeme - Doyurun Beni | Yemek Siparişi | Online Yemek Siparişi

Online Ödeme

Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği nedir?

Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği Doyurunbeni'nin kullanıcılara sunduğu bir ödeme opsiyonudur. Kredi kartınızla internet ortamında siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz, hiçbir şekilde kredi kartınıza fiziksel olarak ihtiyaç duymazsınız ve bu sayede kapıda ödeme yapmazsınız.

Online Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapabilirim ?

Sipariş onay ekranında ödeme seçeneklerinden "Online Kredi Kartı" seçeneğini seçtikten sonra çıkan ekrana kredi kartınızın numarasını, “CVC2” numarasını, kredi kartınızın son kullanma tarihini girip "Sipariş Ver" demeniz yeterlidir.

Ödemesini Online Kredi Kartı ile gerçekleştirdiğim siparişi iptal ettim, ücret iade prosedürü nedir?

Siparişinizin tutarı 10 dk ile 60 dk arasında kartınıza iade edilmektedir .Fakat iadenin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Sisteminize verdiğim kredi kartı numaram başkaları tarafından görüntülenebilir mi ?

Tarayıcınızın (browser) alt kısmında görmekte olduğunuz anahtar ikonu, o sayfada tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilginin işlem sırasında üçüncü şahıslar tarafından görünemeyeceğini belirtmektedir. 128 bit SSL şifreleme tekniğiyle şifrelenen bilgilerinizin onayı, Kuveyt Türk Sanal POS sistemleri üzerinden ilgili banka ile irtibat kurularak alınır. Bilgiler hiçbir şekilde restorana, Doyurunbeni yetkililerine veya üçüncü şahıslara ulaşmaz. Ayrıca bilgileriniz kayıt altına alınmaz.

3D Ödeme Nedir? Ne İşe Yarar?

3D ödeme sipariş esnasında bankanız tarafından telefonuza sms ile gönderilen doğrulama kodudur. Bankanızda kayıtlı olan telefon numarası ile kullanmakta olduğunuz telefon numarası aynı olmalıdır.

 

Siparişleriniz ile ilgili oluşabilecek sorunlar restoran ile müşteri arasındadır.
Oluşabilecek sorunlardan kesinlikle firmamız sorumlu tutulamaz.
2014 - 2020 doyurunbeni.com. Tüm hakları saklıdır.