Canlı Destek
MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 0 (561) 610 05 09
Üyelik İşlemleri - Balıkesir
Telefon veya E-mail Adresiniz
Şifreniz
Facebook İle Bağlan
Üye Ol Şifremi Unuttum Aktivasyon
Yeni Eklenen Restoranlar
Sık Sorulan Sorular - Doyurun Beni | Yemek Siparişi | Online Yemek Siparişi

Sık Sorulan Sorular

Neden Üye Olmalıyım?

Sitemize üye olduğunuzda sistem sizin adınıza bir ID numarası tanımlar. Bu numara ile yaptığınız alışverişler kaydedilir ve daha önce vermiş olduğunuz siparişleri detaylı olarak görebilirsiniz. Ayrıca kampanya ve çekilişkere dahil olabilir hediyeler kazanabilirsiniz. Bilgileriniz sistemimizde saklanacak ve kesinlikle 3. kişiler tarafından bilinmeyecektir.

Üye Olmadan Da Sipariş Verebilir miyim?

Evet. Üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Fakat üyelik gerektiren Doyuran Para ve bunun gibi bir çok özellikten ve avantajlardan faydalanamazsınız. Bunun için üye olmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Siparişim Nekadar Süre İçerisinde Gelir?

Siparişlerinizin teslimat süreleri restoranların yoğunluğuna,hava şartlarına ve size uzaklığına bağlı olarak 5 - 45 dk arasında değişebilir. Siparişlerinizin geç gelmesi, gelmemesi veya nezaketsiz davranışlar doyurunbeni.com ile alakalı değil, tamamen restoran ile alakalıdır.

Siparişimin Hangi Aşamada Olduğunu Nasıl Bilebilirim?

Siparişinizi gönderdikten sonra karşınıza çıkan sayfayı kapatmayınız. Sipariş durumunuz ilk gönderdiğinizde "beklemede" olarak görülecektir. Daha sonra restoran siparişinizi "Mutfakta","Yolda",Teslim Edildi","İptal Edildi" diye güncelleyecektir.

Aynı Anda Birden Fazla Restorandan Sipariş Verebilirmiyim?

Hayır. Aynı anda birden fazla restoranın ürününü sepete atamazsınız. A restoranından çıkıp B restoranına girdiğinizde sepetiniz boşaltılacaktır. 

Siparişleriniz ile ilgili oluşabilecek sorunlar restoran ile müşteri arasındadır.
Oluşabilecek sorunlardan kesinlikle firmamız sorumlu tutulamaz.
2014 - 2020 doyurunbeni.com. Tüm hakları saklıdır.